Aguaplast Universal Mix - 10 LTR
Productomschrijving
Aguaplast Universal Mix is een lichtgewicht vulmiddel in pastavorm kan na schuren rechtstreeks aangebracht worden op gladde en niet-absorberende ondergronden zoals, glasvezelbehang, oude verflagen, oude decoratieve acrylpleisters e.d. Licht en moeiteloos aan te brengen. Zakt niet in. Droogt snel en zeer goed schuurbaar.
Productspecificaties
Dit geeft de kwaliteit van dit product aan. Wij hanteren drie verschillende gradaties:
Kwaliteit
Doe-het-zelf - Laagste kwaliteit Standaard - Middel kwaliteit Professioneel - Hoogste kwaliteit | Professioneel |
Geeft aan of het product geschikt is voor gebruik binnenshuis, buitenshuis of allebei.
Binnen/Buiten
| Binnen |
Geeft aan op welk type ondergrond dit product een goede hechting heeft.
Ondergrond
|
Beton Betonmortel Cellenbeton Betonblokken Baksteen Pleisterwerk Gipsplaten Vezelplaten Cementplaten Geschilderde ondergrond Glasvezelbehang |
1 component: Het product bestaat uit 1 deel en hoeft niet te worden samengevoegd.
Samenstelling
2 componenten: Het product dient te worden samengevoegd voor gebruik volgens de aangegeven mengverhouding. | 1 component |
De minimale laagdikte die moet worden aangebracht op het te repareren deel. Bij een te dunne laagdikte zal het product niet goed uitharden.
Minimale reparatiegrootte
| 0,1 mm |
De maximale laagdikte die mag worden aangebracht op het te repareren deel. Bij een te dikke laagdikte zal het product niet goed uitharden.
Maximale reparatiegrootte
| 5 mm |
Geeft aan hoeveel tijd je hebt om het product aan te brengen nadat dit is aangemaakt.
Verwerkingstijd
| N.v.t. |
5 sterren op basis van 1 beoordelingen
1 Beoordelen
1review
0reviews
0reviews
0reviews
0reviews

Prima product! Alles netjes en volgens afspraak bezorgt door Decoprof! Twee maal een heel goede ervaring. Bedankt.