Nelf Nelfamar SD Coating | Zijdeglans Buitenlak - 1 LTR - Wit
Productomschrijving
Plus- en minpunten van onze coatingspecialist
- Sneldrogend: stofdroog binnen ca. 30 minuten
Roestwerend dankzij toevoeging van zinkfosfaat
Lichte stroefheid op loopvlakken, ideaal voor trappen en dekken
Verkrijgbaar in wit en alle kleuren
- Alleen toe te passen over een goed voorbehandelde, roestwerende ondergrond
Omschrijving
Op zoek naar een sneldrogende, slijtvaste industriële aflak? Nelfamar SD Coating is een 1-componenten aflak met een mooie egale, zijdemat uitstraling. Dankzij de toevoeging van zinkfosfaat versterkt dit product de roestwerende eigenschappen van de onderliggende grondlaag, en zorgt de specifieke samenstelling voor een lichte mate van stroefheid op loopvlakken. Je gebruikt dit product als eindlaag op ...
Plus- en minpunten van onze coatingspecialist
- Sneldrogend: stofdroog binnen ca. 30 minuten
Roestwerend dankzij toevoeging van zinkfosfaat
Lichte stroefheid op loopvlakken, ideaal voor trappen en dekken
Verkrijgbaar in wit en alle kleuren
- Alleen toe te passen over een goed voorbehandelde, roestwerende ondergrond
Omschrijving
Op zoek naar een sneldrogende, slijtvaste industriële aflak? Nelfamar SD Coating is een 1-componenten aflak met een mooie egale, zijdemat uitstraling. Dankzij de toevoeging van zinkfosfaat versterkt dit product de roestwerende eigenschappen van de onderliggende grondlaag, en zorgt de specifieke samenstelling voor een lichte mate van stroefheid op loopvlakken. Je gebruikt dit product als eindlaag op :
- Voorbehandelde staalconstructies
- Trappen en leuningen in industriële omgevingen
- De bovenbouw, dekken en gangboorden in de scheepvaart
- (Beton)vloeren
Door zijn goede vullende eigenschappen en zijdemat uiterlijk is Nelfamar SD Coating uitstekend inzetbaar op minder strakke ondergronden, en heeft het product een prima kleur- en glansbehoud. Het is universeel inzetbaar als eindlaag op ondergronden die zijn voorzien van een goede roestwerende voorbehandeling met een 1- of 2-componenten primersysteem.
Waarvoor gebruik je Nelfamar SD Coating?
Nelfamar SD Coating wordt gebruikt als duurzame, roestwerende eindlaag op metalen en betonnen oppervlakken. Je past dit product onder andere toe op:
- Staalconstructies in industriële omgevingen
- Trappen, leuningen en overgangsboorden van schepen
- De bovenbouw in de scheepvaart
- (Beton)vloeren waar een stevige, slijtvaste afwerking gewenst is
Dankzij de lichte stroefheid die het product achterlaat op loopvlakken is Nelfamar SD Coating bijzonder geschikt voor treden van stalen trappen en gangboorden, waar voldoende grip belangrijk is.
Waarom kiezen voor Nelfamar SD Coating?
Hieronder laten we je zien waarom deze aflak de juiste keuze is voor jouw project:
Sneldrogend
Bij 20°C en 65% RV is Nelfamar SD Coating stofdroog na ca. 30 minuten, kleefvrij na ca. 1 uur en overschilderbaar na ca. 12 uur.Roestwerend door zinkfosfaat
De toevoeging van zinkfosfaat versterkt de roestwerende eigenschappen van de onderliggende grondlaag voor langdurige bescherming.Lichte stroefheid op loopvlakken
De specifieke samenstelling zorgt voor extra grip, ideaal voor treden van trappen en gangboorden van schepen.Universeel inzetbaar
Of het nu gaat om staalconstructies of betonvloeren: Nelfamar SD Coating is een veelzijdige eindlaag voor uiteenlopende industriële toepassingen.
Hoe breng je Nelfamar SD Coating aan?
Op staal
- Verwijder roest en walshuid door middel van stralen (reinigingsgraad SA 2,5). Is stralen niet mogelijk? Dan ontroest je handmatig met roterende schuurborstels of schuurschijven tot reinigingsgraad ST.3.
- Ontvet het oppervlak goed.
- Breng als grondlak op het kale staal 2x Nelfaprime Multiprimer ZF of 1x Nelfapox Universeel Primer ZF aan, afhankelijk van de gewenste belasting en hechting.
- Werk af met Nelfamar SD Coating.
Op beton
- Reinig de ondergrond intensief.
- Werk af met één laag Nelfamar SD Coating.
Voor kwast- of rollerverwerking gebruik je 0-5% Nelfasol Verdunner 3216. Wil je spuiten met luchtspuitapparatuur, gebruik dan een spuitopening van 1,5-2 mm, een spuitdruk van 3-4 bar en verdun met 10-20% Nelfasol Verdunner 3226. Bij airless spuiten verdun je met 0-10%.
Beschikbare kleuren
Nelfamar SD Coating is verkrijgbaar in:
- 100% wit – hierbij wordt geen mengpasta toegevoegd
- Alle overige kleuren – via ons kleurmengsysteem, waaronder populaire RAL-kleuren
Wil je een kleur toevoegen? Selecteer dan de productvariant met 'Kleur' in de titel. Via onze kleurenkiezer zoek je eenvoudig de gewenste kleur. Staat jouw kleur er niet tussen? Vul deze dan handmatig in onder 'Gewenste kleur niet gevonden?' en wij gaan ermee aan de slag.
Decoprof staat voor je klaar
Heb je vragen over dit product of wil je advies over de juiste voorbehandeling of kleur? Je kunt altijd vrijblijvend contact opnemen met een van onze specialisten. We helpen je graag. Wij zullen er daarnaast alles aan doen om de artikelen zo snel mogelijk bij jou te leveren. Ook profiteer je bij ons van gratis verzending bij besteding boven de €50,-.
Kortom, Nelfamar SD Coating is de juiste keuze wanneer je op zoek bent naar een sneldrogende, roestwerende industriële aflak. Dankzij de zinkfosfaat-toevoeging, de lichte stroefheid op loopvlakken en de brede inzetbaarheid op zowel staal als beton is dit product ideaal voor staalconstructies, trappen, scheepsdekken en betonvloeren. Met Nelfamar SD Coating zorg je voor een duurzame, slijtvaste eindlaag met een fraaie zijdemat uitstraling.
Productspecificaties
0 Reviews

Schrijf je eigen review voor Nelf Nelfamar SD Coating
Veelgestelde vragen over Nelf Nelfamar SD Coating
Verf op kleur mengen
Welke kleuren zijn er mogelijk in Nelfamar SD Coating?
Nelfamar SD Coating is verkrijgbaar in 100% wit en in alle kleuren via ons kleurmengsysteem, waaronder populaire RAL-kleuren zoals RAL9001, RAL9010 en RAL9016.
Klusvragen
Welke primer gebruik ik onder Nelfamar SD Coating?
Op kaal staal adviseren we 2 lagen Nelfaprime Multiprimer ZF of 1 laag Nelfapox Universeel Primer ZF, afhankelijk van de gewenste roestwerendheid. Op beton kan Nelfamar SD Coating na intensief reinigen direct in 1 laag worden aangebracht.
Hoeveel verdunning gebruik ik bij Nelfamar SD Coating?
Bij kwast- of rollerverwerking gebruik je 0-5% Nelfasol Verdunner 3216. Bij luchtspuiten verdun je met 10-20% Nelfasol Verdunner 3226, en bij airless spuiten met 0-10%.
Hoe lang duurt het voordat Nelfamar SD Coating overschilderbaar is?
Bij 20°C en 65% relatieve luchtvochtigheid is Nelfamar SD Coating stofdroog na ca. 30 minuten, kleefvrij na ca. 1 uur en overschilderbaar na ca. 12 uur.




Verf
Muurverf
Beits & Olie
Industrie- en Autolak
Behang
Materialen
Schildersgereedschappen
Kleurhulp
Keuzehulp
Winkels
Blog

Verf
Muurverf
Beits & Olie
Industrie- en Autolak
Behang
Materialen
Schildersgereedschappen
Kleurhulp
Keuzehulp
Winkels
Blog




