Alabastine Gipsplaat Vuller Poeder - 750 GR - Wit


Productomschrijving
Plus- en minpunten van onze vulmiddelspecialist
- Vult naden tussen gipsplaten zonder tape
Geeft een spiegelglad eindresultaat
Voordelig in gebruik door poedervorm
- Moet eerst met water worden aangemaakt
- Beperkte verwerkingstijd na aanmaken
Omschrijving
Alabastine Gipsplaat Vuller Poeder is een vulmiddel voor het afwerken van naden tussen gipsplaten en het dichten van gaten van gipsplaatschroeven. Het product kan worden verwerkt zonder gebruik van voegband, wat het aantal handelingen beperkt. Na droging is de vulling glad af te werken, zodat de wand direct klaar is om te schilderen of te behangen. Doordat het een poeder betreft, maak je precies aan wat je nodig hebt.
Gebruik
Toepasbaar op gipsplaat- en boardwanden en -plafonds binnen. Maak het poeder aan met schoon water volgens de mengverhouding op de verpakking en roer tot een klontvrije pasta. Breng het materiaal aan met een plamuurmes of spackmes en werk de naad in één beweging strak af. Maak niet meer aan dan je binnen de verwerkingstijd kunt verwerken; schuur na droging licht na voor een spiegelglad resultaat.
Decoprof staat voor je klaar
Heb je vragen over Alabastine Gipsplaat Vuller Poeder of wil je advies ontvangen over de toepassing of de kleur? Je kunt altijd vrijblijvend contact opnemen met een van onze specialisten. We helpen je graag. Bovendien zullen we er alles aan doen om de bestelde producten zo snel mogelijk bij jou te leveren. Ook profiteer je bij ons van gratis verzending bij een bestelwaarde van meer dan € 50,-.
Productspecificaties
Dit geeft de kwaliteit van dit product aan. Wij hanteren drie verschillende gradaties:
Kwaliteit
Doe-het-zelf - Laagste kwaliteit Standaard - Middel kwaliteit Professioneel - Hoogste kwaliteit | Doe-het-zelf |
Geeft aan of het product geschikt is voor gebruik binnenshuis, buitenshuis of allebei.
Binnen/Buiten
| Binnen |
Geeft aan op welk type ondergrond dit product een goede hechting heeft.
Ondergrond
| Gipsplaten |
1 component: Het product bestaat uit 1 deel en hoeft niet te worden samengevoegd.
Samenstelling
2 componenten: Het product dient te worden samengevoegd voor gebruik volgens de aangegeven mengverhouding. | 1 component |
De minimale laagdikte die moet worden aangebracht op het te repareren deel. Bij een te dunne laagdikte zal het product niet goed uitharden.
Minimale reparatiegrootte
| 1 mm |
De maximale laagdikte die mag worden aangebracht op het te repareren deel. Bij een te dikke laagdikte zal het product niet goed uitharden.
Maximale reparatiegrootte
| 10 mm |
Geeft aan hoeveel tijd je hebt om het product aan te brengen nadat dit is aangemaakt.
Verwerkingstijd
| 1 uur |
0 Reviews





Verf
Muurverf
Beits & Olie
Industrie- en Autolak
Behang
Materialen
Schildersgereedschappen
Kleurhulp
Keuzehulp
Winkels
Blog

Verf
Muurverf
Beits & Olie
Industrie- en Autolak
Behang
Materialen
Schildersgereedschappen
Kleurhulp
Keuzehulp
Winkels
Blog






