Alabastine Sneldrogende Houtrotvuller - 500 GR
Productomschrijving
Met Alabastine Sneldrogende Houtrotvuller vul en repareer je snel beschadigingen die veroorzaakt zijn door houtrot. Het is toepasbaar op alle houten ondergronden zoals deuren, kozijnen, trappen en meubels. Met een droogtijd van 20 minuten is het product ideaal geschikt voor het repareren van houtrotbeschadigingen waarbij snel overschilderen nodig is.
Het product blijft na droging flexibel en vangt hiermee de werking van het hout gemakkelijk op. Na droging heeft de reparatie dezelfde eigenschappen als hout. Het is daarom mogelijk om erin te schroeven, spijkeren en boren. Schuren en schaven is ook geen probleem. Het is overschilderbaar met iedere soort acryl- en alkydverf of beits.
Het duurzame karakter van deze houtrotvuller zorgt ervoor dat de reparatie jarenlang mee zal gaan. Voor het maken van een strakke reparatie adviseert Alabastine om ook gebruik te maken van de speciale plamuurmessenset, een mengplateau en de reparatieplaatjes. Gebruik Houtrotvuller altijd in combinatie met Houtrotimpregneer. Dit zorgt voor een nog duurzamere reparatie.
Bekijk al onze houtrotvullers.
Productspecificaties
Dit geeft de kwaliteit van dit product aan. Wij hanteren drie verschillende gradaties:
Kwaliteit
Doe-het-zelf - Laagste kwaliteit Standaard - Middel kwaliteit Professioneel - Hoogste kwaliteit | Doe-het-zelf |
Geeft aan of het product geschikt is voor gebruik binnenshuis, buitenshuis of allebei.
Binnen/Buiten
| Binnen en buiten |
Geeft aan op welk type ondergrond dit product een goede hechting heeft.
Ondergrond
| Hout |
1 component: Het product bestaat uit 1 deel en hoeft niet te worden samengevoegd.
Samenstelling
2 componenten: Het product dient te worden samengevoegd voor gebruik volgens de aangegeven mengverhouding. | 2 componenten |
De minimale laagdikte die moet worden aangebracht op het te repareren deel. Bij een te dunne laagdikte zal het product niet goed uitharden.
Minimale reparatiegrootte
| 2 cm |
De maximale laagdikte die mag worden aangebracht op het te repareren deel. Bij een te dikke laagdikte zal het product niet goed uitharden.
Maximale reparatiegrootte
| 4 cm dikte per laag |
Geeft aan hoeveel tijd je hebt om het product aan te brengen nadat dit is aangemaakt.
Verwerkingstijd
| 5 minuten |